Ogłoszenia i intencje

Zapoznaj się z ogłoszeniami parafialnymi i intencjami mszalnymi.

Adobe-PDFOgłoszenia parafialne
Intencje mszalne

Porządek mszy św.

Poniedziałek - Sobota:
07:00, 18:00

Niedziela:
07:30, 09:00, 11:00, 12:30, 18:00

Dane kontaktowe

Parafia RZYM-KAT.
Najświętszej Maryi Panny
Królowej Polski
ul 1 Maja 31, 69-100 Słubice

tel. 95 758 23 40

Nr rachunku bankowego:
76 1090 1115 0000 0001 0151 6868

 Kancelaria parafialna:

pn, wt, czw,
17:00 - 18:00

sobota
09:00 - 10:00

Polecamy

środa, 13 październik 2010 08:05

Serwis parafii - powakacyjny start

alt

Po dłuższej przerwie wznawiamy funkcjonowanie serwisu parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Słubicach. Będziemy starali się na bieżąco przekazywać istotne informacje dotyczące życia Parafii ale też kościoła w diecezji, kraju i świecie. W Wasze ręce oddajemy serwis, do którego - mamy taką nadzieję będziecie chcieli często i regularnie powracać, pomagając tym samym w jego budowaniu.

Dla wygody użytkowników wprowadziliśmy kilka nowych funkcjonalności.

Oprócz tradycyjnej galerii zdjęć, pojawiła się Galeria video. Do tej pory, korzystaliśmy z zewnętrznego kanału w serwisie YouTube. Teraz nie jest to już konieczne i opublikowane filmy można oglądać bezpiśrednio na naszej stronie.

Forum - daje możliwość dyskusji, wymiany poglądów na różne tematy. Forum jest dostępne dla wszystkich gości przeglądających naszą stronę. Jednak niezarejestrowani użytkownicy mogą tylko czytać zamieszczone tam posty bez możliwości pisania. Aby mieć możliwość pisania na forum należy się zarejestrować. Rejestracja jest darmowa i zajmuje tylko kilka minut.

Zarejestrowani użytkownicy serwisu, mogą tworzyć społeczność, zapraszać znajomych, wymieniać się danymi kontaktowymi, mieć szybki dostęp do swoich artykułów czy postów na forum. Mogą także wysyłać do siebie Prywatne wiadomości. Te funkcjonalności dostępne są po kliknięciu  linku Mój profil w menu Społeczność z prawej strony witryny.
W profilu nie ma możliwości dodawania swoich zdjęć - jak to ma miejsce na typowych portalach społecznościowych. Serwis parafii ma skupiać przede wszystkim parafian oraz wszystkich tych, którym Słubice i kościół NMP Królowej Polski są bliskie.

Bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, ich danych osobowych, niektóre funkcje są dostępne tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Aby mieć do nich dostęp należy się zarejestrować w serwisie. Rejestracja jest darmowa i trwa tylko kilka minut. Po wysłaniu zgłoszenia i akceptacji przez moderatora lub administratora, użytkownik otrzymuje prawo dostępu do zablokowanych funkcji.

Dane osobowe użytkowników są przechowywane w bazie danych. Użytkownik ma prawo do ich edycji - opcja w profilu użytkownika. Administracja nie edytuje danych w profilu. Administracja nie udostępnia danych osobowych, adresów e-mail itp osobom trzecim. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, dane użytkowników mogą być wydane na żądanie organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.