Misje Święte w parafii NMP Królowej Polski

W najbliższą niedzielę, 21 marca, w parafii pw. NMP Królowej Polski rozpoczną się Misje Święte, które poprowadzą kapłani ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego a'Paulo - ks. Aleksander Bandura CM oraz ks. Bartosz Pikul CM. Przez kolejne osiem dni będziemy mogli uczestniczyć w naukach w głównej mierze poświęconych rodzinie, wzajemnych relacjach i roli jaką każdy z nas w niej odgrywa. Misje Święte rozpocząną się w niedzielę, 21. marca na mszy św o godz. 7:30 obrzędem przekazania kluczy do kościoła i stuł kapłańskich.

 

"Bądźmy świadkami miłości na wzór Świętej Rodziny", "Niezwykła rokla kobiety", "Niezastąpiona rola mężczyzny", "Gdy się nie układa między nami", "Moje 'TAK', czyli decyzja bycia razem", "Czy śmierć może nas rozłączyć?", "Wierność nauce Krzyża rodzi jedność między nami", "Potrzebujemy Ojcostwa Duchowego" - to tematy nauk, które Misjonarze zaproponowali na każdy dzień.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Misji Świętych dostępnym na stronie internetowej parafii: www.slubice-misjonarze.pl