• Msza św. prymicyjna ks. Pawła Kliszczaka CM

    Msza św. prymicyjna ks. Pawła Kliszczaka CM

  • Odpust parafialny ku czci NMP Królowej Polski

    Odpust parafialny ku czci NMP Królowej Polski

  • 32. PPR

    32. PPR "Vincentiana"

Ogłoszenia i intencje

Zapoznaj się z ogłoszeniami parafialnymi i intencjami mszalnymi.

Adobe-PDFOgłoszenia parafialne
Intencje mszalne

Porządek mszy św.

Poniedziałek - Sobota:
07:00, 18:00

Niedziela:
07:30, 09:00, 11:00, 12:30, 18:00

Szybkie wiadomości

28.05.2017, godz. 12:30 - Msza prymicyjna ks. Pawła Kliszczaka CM

Kapłani naszej parafii

Aktualnie w parafii pracują:

  1. Ks. Tomasz Partyka CM - proboszcz
  2. Ks. Eugeniusz Walentowicz CM - wikariusz
  3. Ks. Jerzy Tyrak CM - asystent domu
  4. Ks. Maciej Golas CM

W ponad sześćdziesięcioletniej historii parafii w Słubicach pracowali:

1. Łoboda Manfred CM - 24.06.1945 - 25.11.1945
2. Łowiński Edmund CM - 13.11.1945 - 20.08.1948 - proboszcz. zm. 27.03.1993
3. Michalski Alfons CM - 22.04.1946 - 31.12.1948
4. Żdziebło Izydor CM - 28.06.1948 - 31.12.1948
5. Trela Jan CM - 26.05.1947 - ? - zm. 20.05.1965
6. Włodarczyk Józef CM - 20.06.1948 - 07.04.1958 - proboszcz. (zm. 11.01.1972)
7. Kapusta Józef CM - 02.01.1949 - 31.12.1953
8. Tomczyk Bronisław CM - 02.01.1954 - 30.06.1958 (zm. 27.04.2016)
9. Czekański Zygmunt CM - 02.01.1957 - 01.08.1959 (zm. 25.07.2012)
10. Pawlos Marian CM - 01.01.1958 - 30.11.1959
11. Schweichler Tadeusz CM - 07.04.1958 - 20.07.1961 - proboszcz. (zm. 18.05.1992)
12. Tyszka Antoni CM - 01.10.1958 - 31.07.1962
13. Pelc Ryszard CM - 01.08.1959 - 01.08.1962
14. Kostyrka Władysław CM - 01.10.1959 - 31.03.1962
15. Kowalski Joachim CM - 25.07.1961 - 31.07.1971 - proboszcz. (zm. 05.07.1991)
16. Śmidida Wawrzyniec CM - 01.08.1962 - 30.04,1963
17. Maślanka Antoni CM - 01.10.1962 - 31.07.1968
18. Lewiński Franciszek CM - 01.10.1964 - 31.07.1965
19. Ptak Mieczysław CM - 01.11.1963 - 01.02.1967
20. Seweryn Marian CM - 01.09.1965 - 30.06.1967
21. Dzięgiel Tadeusz CM - 01.01.1965 - 01.03.1966
22. Porossa Krzysztof CM - 01.09.1967 - 31.08.1970
23. Piwowarczyk Kazimierz CM - 01.09.1968 - 31.07.1970
24. Skrzyniowski Andrzej CM - 01.09.1968 - 31.07.1974
25. Patoń Czesław CM - 01.11.1970 - 30.06.1973
26. Tyszka Antoni CM - 01.11.1971 - 31.07.1975 - proboszcz. (zm. 19.02.1992)
27. Leśniewski Jerzy CM - 01.08.1971 - 31.12.1973
28. Łyko Leszek CM - 01.09.1974 - 31.10.1978
29. Potomski Bolesław CM - 01.10.1974 - 30.09.1975
30. Widuch Paweł CM - 01.09.1974 - 31.08.1992
31. Dzięguła Jerzy CM - 01.10.1974 - 30.04.1976
32. Cygan Augustyn CM - 01.08.1975 - 30.06.1980
33. Matuszewski Stanisław CM - 01.08.1975 - 30.07.1981 - proboszcz. (zm. 11.02.1996)
34. Druker Andrzej CM - 01.07.1976 - 31.07.1978
35. Sętkowski Rafał CM - 01.07.1978 - 30.06.1980
36. Balcarek Sylwester CM - 01.11.1978 - 31.08.1981
37. Nyjirö Juliusz CM - 01.07.1980 - 30.06.1982
38. Kozłowski Mieczysław CM - 01.07.1980 - 30.06.1982
39. Lewicki Jarosław CM - 01.06.1981 - 30.06.1983
40. Pawlos Marian CM - 01.08.1981 - 31.07.1987 - proboszcz i dziekan
41. Sroka Tadeusz CM - 01.09.1982 - 30.04.1986 - budowniczy kościoła w Kunowicach
42. Baran Stanisław CM - 01.09.1981 - 31.07.1989 (zm. 12.06.2012)
43. Seweryn Marian CM 01.11.1981 - 30.09.1982
44. Bobak Antoni CM - 01.19.1982 - 30.04.1983
45. Flasiński Benedykt CM - 01.12.1982 - 30.05.1983
46. Brzezicki Wojciech CM - 01.07.1983 - 30.06.1984
47. Trzonek Roman CM - 01.08.1983 - 31.08.1985
48. Jaszczur Franciszek CM - 01.09.1983 - 30.06.1984
49. Gerej Andrzej CM - 30.06.1984 - 28.12.1985
50. Mrozek Janusz CM - 01.08.1984 - 31.08.1987
51. Kmiecikowski Marian CM - 01.09.1985 - 30.06.1986
52. Mandrysz Ryszard CM - 01.07.1986 - 30.06.1988
53. Myrda Bronisław CM - 01.08.1986 - 31.07.1988
54. Wojtonis Tadeusz CM - 01.08.1986 - 25.06.1988
55. Surówka Czesław CM - 01.08.1987 - 31.07.1989 - proboszcz (zm. 11.11.2010)
56. Starzyński Andrzej CM - 01.08.1987 - 01.09.1990
57. Firuta Edward CM - 01.08.1987 - 1990
58. Kaganek Adam CM - 03.07.1988 - 23.06.1991
59. Piątek Włodzimierz CM - 01.09.1988 - 30.06.1991
60. Batko Edward CM - 27.08.1989 - 30.06.1992 - proboszcz
61. Góra Zdzisław CM - 01.09.1990 - 30.06.1995
62. Juszczyszyn Leszek CM - 23.06.1991 - 30.06.1995
63. Kapa Marcin CM - 07.01.1991 - 28.06.1998
64. Bandura Aleksander CM - 01.07.1992 - 28.06.1998 - proboszcz
65. Słowik Stanisław CM - 01.12.1992 - 31.03.1995
66. Wałaszek Krzysztof CM - 01.07.1994 - 27.06.2000
67. Cygan Augustyn CM - 09.10.1994 - 16.11.2004
68. Zieliński Jarosław CM - 01.09.1995 - ?
69. Gromadzki Andrzej CM - 15.07.1995 - ?
70. Kaganek Adam CM - 28.06.1998 - 27.06.2004 - proboszcz
71. Czajkowski Mariusz CM - 01.08.1998 - 23.06.2002
72. Biedroń Jarosław CM - 01.09.1999 - 23.06.2002
73. Staszko Wiesław CM - 01.07.2000 - 30.06.2002
74. Basaj Jerzy CM - 20.07.2002 - 01.07.2004
75. Sinka Tadeusz CM - 23.07.2002 - 30.06.2015
76. Kot Jerzy CM  10.08.2002 - 01.07.2005
77. Berdychowski Robert CM - 01.07.2004 - 01.07.2005
78. Gerej Andrzej CM - 04.07.2004 - 31.06.2013 - proboszcz
79. Pikul Bartosz CM - 01.07.2005 - 31.06.2008
80. Wartalski Sławomir CM - 01.07.2005 - 30.06.2008
81. Klimczak Piotr CM - 01.07.2007 - 03.07.2011
82. Rolke Marcin CM - 24.06.2008 - 01.07.2012
83. Tyrak Jerzy CM - 02.07.2012
84. Partyka Tomasz CM - 01.07.2013
85. Walentowicz Eugeniusz CM - 01.07.2015
86. Golas Maciej CM - 01.07.2015

Więcej w tej kategorii:

Dane kontaktowe

Parafia RZYM-KAT.
Najświętszej Maryi Panny
Królowej Polski
ul 1 Maja 31, 69-100 Słubice

tel. 95 758 23 40

 Kancelaria parafialna:

pn, wt, czw, pt
17:00 - 18:00

sobota
09:00 - 10:00

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com