XII Wincentyński Festyn Dobroczynny

We wtorek, 3. maja o godz. 13:00, na boisku zespołu szkół ekonomiczno rolniczych, rozpocznie się XII Wincentyński Festyn Dobroczynny organizowany przez parafię NMP Królowej Polski w Słubicach. Jak co roku całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na pomoc najuboższym osobom naszej parafii. Poniżej program festynu.

 

3. maja oprócz święta państwowego jest również ważnym świętem kościelnym. W tym dniu przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Dzięń ten jest dla nas szczególnie ważny ze względu na patronalne święto naszej parafii.

Główne uroczystości odpustowe rozpoczną się mszą św. o godz. 11:00, której przewodniczyć będzie ks. prof. Andrzej Ziółkowski CM. W czasie liturgii będziemy polecać Bogu naszą Ojczyznę, miasto, parafię. Będzie to też dziękczynienie za dar pontyfikatu bł. Jana Pawła II oraz Jego Beatyfikację.

Po Mszy św., na boisku "Rolniczaka" rozpocznie się XII Wincentyński festyn dobroczynny. Jak co roku główną atrakcją festynu będzie loteria fantowa. Na scenie zaprezentują się dzieci i młodzież ze słubickich placówek oświaty.

Głównym punktem programu będzie wspólne śpiewanie Ojcu Świętemu, bł. Janowi Pawłowi II w czasie bloku muzyki chrześcijańskiej. Gościem festynu będzie Marek Siwek a wieczorową porą zabrzmią znane przeboje muzyki biesiadnej.

  • 13:00 - rozpoczęcie festynu
  • 13:15 - występy dzieci i młodzieży ze słubickich placówek oświaty
  • 15:00 - koncert muzyki chrześcijańskiej
  • 16:30 - gość festynu Marek Siwek
  • 18:00 - wspólne biesiadowanie
  • 19:00 - zakończenie festynu

Ponadto: liczne atrakcje dla dzieci, stoiska gastronomiczne, loteria fantowa.

Zapraszamy!

Współorganizatorami festynu są:

,