Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/festyn.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Odpust ku czci NMP Królowej Polski i Festyn Wincentyński

3. maja nasza parafia obchodzić będzie swoje doroczne święto jakim jest odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Już tradycyjnie po zakończeniu sumy odpustowej na boisku "Rolniczaka" rozpocznie się Festyn Wincentyński.

Uroczysta suma odpustowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym o godz. 11:00. Przewodniczyć jej będzie ks. Paweł Kucharski CM - misjonarz z Kazachstanu. Po Eucharystii przejdziemy na boisko ZSER przy al. Niepodległości, gdzie o godz. 13:00 rozpocznie się Festyn Wincentyński. Podobnie jak w ubiegłych latach organizatorzy zatroszczyli się o szereg atrakcji dla całych rodzin. Na scenie przewidziano występy grup dzieci i młodzieży ze słubickich przedszkoli i szkół. O godz. 15:00 wystąpi parafialna schola "Cordis", która zaprezentuje się w popularnych piosenkach religijnych. Zostaną również wykonane utwory, które młodzież przygotowała na 28. Przegląd Piosenki Religijnej "Vincentiana", który odbędzie się w dniach 29.04 - 01.25 w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach koło Krakowa. O godz. 16:30 rozpocznie się koncert Gabriela Fleszara.

Ponadto - już tradycyjnie - zapraszamy do udziału w loterii fantowej. Dochód z festynu zostanie przekazany na działalność charytatywną naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnego, radosnego spędzenia tego dnia.

{gallery}festyn{/gallery}