Koncert Noworoczny

Koncert Noworoczny

Porywający koncert w rytmie wiedeńskich walców, marszów i polek, a także arii operetkowych m. in z Barona cygańskiego i roztańczonego Kankana operetki „Orfeusz w piekle” w wykonaniu Brandenburskiej Orkiestry Państwowej pod dyrekcją Takao Ukigaya, już 19 stycznia o godzinie 19:30 w Kościele NMP w Słubicach.

Podczas tegorocznego Koncertu noworocznego przeniesiemy się do roztańczonej ojczyzny walca. Zapraszamy w podróż do romantycznego Wiednia, gdzie rozbrzmiewać będą radosne uwertury, walce i polki – słowem do świata muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej! W wykonaniu Brandenburskiej Orkiestry Państwowej Frankfurt nad Odrą pod batutą Takao Ukigaya usłyszmy kunsztowne interpretacje utworów takich kompozytorów jak Johann Strauss (syn), Josef Strauss, Eduard Strauss, Jacques Offenbach, Franz Lehár czy Franz von Suppé. Z kolei dzięki interpretacjom japońskiego tenora Naoyuki Okada udamy się także do magicznego świata operetki. Usłyszymy arie z „Barona Cygańskiego”, „Krainy uśmiechu” czy „Nocy w Wenecji”.

Termin: 19.01.2019, godz. 19:30, Miejsce: Kościół NMP Królowej Polski w Słubicach, Bilety: 50 zł - KUP BILETkoncertt_noworoczny_plakat_2019.jpg