Plan spotkań kolędowych w kościele w Słubicach

Plan spotkań kolędowych w kościele w Słubicach

Tegoroczne odwiedziny duszpasterskie, kolęda, tak jak w ubiegłym roku będą miały formę pięciu wspólnych spotkań w kościele, na które składać się będzie wspólne kolędowanie, poznawanie Betlejem – jego historii i teraźniejszości, krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, błogosławieństwo i poświęcenie wody do samodzielnego pokropienia swoich mieszkań. Poniżej przedstawiamy plan spotkań kolędowych w kościele parafialnym w Słubicach.

Plan spotkań kolędowych

  • W czwartek 6 stycznia, godz. 17:15 zapraszamy parafian, którzy najczęściej uczestniczą w niedzielnej Mszy o godz. 11.00.
  • W sobotę 8 stycznia zapraszamy parafian, którzy najczęściej uczestniczą we Mszy w sobotę lub w niedzielę o godz. 18.00.
  • W niedzielę 9 stycznia zapraszamy parafian, którzy najczęściej uczestniczą w niedzielnej Mszy o godz. 9.00.
  • W sobotę 15 stycznia zapraszamy parafian, którzy najczęściej uczestniczą w niedzielnej Mszy o godz. 7.30
  • W niedzielę 16 stycznia zapraszamy parafian, którzy najczęściej uczestniczą w niedzielnej Mszy o godz. 12.30.

To tylko umowny harmonogram, aby zachować także przepisy sanitarne, ale można wybrać inny dogodny termin. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 17.15. Prosimy przynieść ze sobą naczynia z wodą do poświęcenia. Serdecznie zapraszamy do udziału, aby w tych innych czasach – choć w takiej formie zanieść nasze błogosławieństwo do swoich domów. Składane ofiary kolędowe przeznaczymy na utrzymanie naszego seminarium w Krakowie.