Jesienne zmiany - nowa szata graficzna

Po kilkutygodniowym przygotowaniu strona internetowa naszej parafii zyskała nową szatę graficzną. Od dłuższego czasu trwają prace mające na celu poprawę funkcjonalności strony. Wiele z nich, niewidocznych dla użytkowników zostało już zakończonych. Teraz przyszła kolej na to, co każdy z nas może zobaczyć. Zachęcamy też do promowania strony naszej parafii wśród Waszych znajomych.

Zmiany dotyczą przede wszystkim szaty graficznej witryny. Sam układ modułów treści w zasadzie się nie zmienił. Nowością jest pasek menu w górnej części strony, pozwalający na szybki dostęp do wybranych pozycji serwisu. W kolumnie po prawej stronie pojawił sie nowy moduł wyświetlający informacje o najbliższych wydarzeniach, które będą miały miejsce w parafii. Moduł wyświetla pozycje kalendarza z aktualnego oraz następnych dni.

Nowością jest kalendarz, w którym będą prezentowane wydarzenia mające miejsce w naszej parafi. Będzie tam tez można zapoznać się z intencjami mszalnymi na nadchodzący tydzień (szczegółowy widok pozycji)

Będziemy też publikowac aktualne ogłoszenia parafialne, które do tej pory były dostępne jedynie w gablocie w kościele parafialnym.

Zmiany i nowe elementy zostały wprowadzone na prośbę wielu parafian. Mamy nadzieję, że dzięki nim strona naszej parafii będzie jeszcze lepszym źródłem informacji o naszej wspólnocie.