Porządek mszy św.

Poniedziałek - Piątek:
07:00, 18:00

Sobota:
08:00, 18:00

Niedziela:
07:30, 09:00, 11:00, 12:30, 18:00

Dane kontaktowe

Parafia RZYM-KAT.
Najświętszej Maryi Panny
Królowej Polski
ul 1 Maja 31, 69-100 Słubice

tel. 95 758 23 40

Nr rachunku bankowego:
76 1090 1115 0000 0001 0151 6868

 Kancelaria parafialna:

pn, wt, czw,
Po wieczornej mszy świętej

sobota
09:00 - 10:00

Polecamy

Jesienne zmiany - nowa szata graficzna

Po kilkutygodniowym przygotowaniu strona internetowa naszej parafii zyskała nową szatę graficzną. Od dłuższego czasu trwają prace mające na celu poprawę funkcjonalności strony. Wiele z nich, niewidocznych dla użytkowników zostało już zakończonych. Teraz przyszła kolej na to, co każdy z nas może zobaczyć. Zachęcamy też do promowania strony naszej parafii wśród Waszych znajomych.

Zmiany dotyczą przede wszystkim szaty graficznej witryny. Sam układ modułów treści w zasadzie się nie zmienił. Nowością jest pasek menu w górnej części strony, pozwalający na szybki dostęp do wybranych pozycji serwisu. W kolumnie po prawej stronie pojawił sie nowy moduł wyświetlający informacje o najbliższych wydarzeniach, które będą miały miejsce w parafii. Moduł wyświetla pozycje kalendarza z aktualnego oraz następnych dni.

Nowością jest kalendarz, w którym będą prezentowane wydarzenia mające miejsce w naszej parafi. Będzie tam tez można zapoznać się z intencjami mszalnymi na nadchodzący tydzień (szczegółowy widok pozycji)

Będziemy też publikowac aktualne ogłoszenia parafialne, które do tej pory były dostępne jedynie w gablocie w kościele parafialnym.

Zmiany i nowe elementy zostały wprowadzone na prośbę wielu parafian. Mamy nadzieję, że dzięki nim strona naszej parafii będzie jeszcze lepszym źródłem informacji o naszej wspólnocie.